Z nowymi pomysłami w 2021

Tak, my też czekamy na koniec 2020. Powodów do żegnania z ulgą mijającego właśnie roku, chyba nie trzeba nikomu przypominać. Walka z pandemią trwa nadal, ale szczepionka, zatwierdzona właśnie dziś przez Europejską Agencję Leków (a wcześniej przez inne instytucje) dają nadzieję. Dziękujemy naukowcom!

Niestety nasze plany projektowe z początku roku rozwiały się wraz z kolejnymi falami epidemii na świecie. Wszyscy musieliśmy zweryfikować zawodowe i fundacyjne zaangażowanie. Był to też czas na przemyślenia, kontakty, zbieranie informacji, refleksję o tym jak chcemy pracować.

Jesienią tego roku Ane i Monika skontaktowały się z Agatą, która prowadzi fundację Moyo4Children i robi wspaniałą robotę walcząc o trwanie ważnej oazy dla potrzebujących wsparcia dzieci w Kathonzweni. Bardzo Was zapraszamy – zajrzyjcie do Moyo na stronę i zobaczcie ile dobrego można zrobić dla edukacji i utrzymania dziewczyn i chłopców w Kenii poprzez adopcję na odległość. Z rozmowy powstał realny zarys projektu. Wczoraj – 20 stycznia mieliśmy spotkanie projektowe wolontariuszy. Tak, oczywiście, że ONLINE :) Energia jest duża, pomysły powstają – rozpoczynamy działania w podgrupach.

Trzymajcie kciuki i trzymajcie się zdrowo!

Szczepionka

Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *