Ane Pizl

Ane Piżl

Position :

Prezeska Zarządu Fundacji, ratownica medyczna i specjalistyczna, trenerka instruktorów pierwszej pomocy EFR, sternica morska - jachtowa i motorowodna, pilotka paralotni; zarządza firmą szkolącą w zakresie ratownictwa.

motyk male

Piotr Motyka

Position :

Członek Zarządu Fundacji, Instruktor EFR, motocyklista, miłośnik sportów wodnych i Super Tata dwójki aktywnych maluchów. Zawodowo od lat związany z dużymi, międzynarodowymi korporacjami, obszar IT Procurement.

piotr a male

Piotr Amenda

Position :

Członek Rady Fundacji, taternik, ratownik jaskiniowy i medyczny, wieloletni pracownik pogotowia, trener pierwszej pomocy EFR, instruktor wspinaczki sportowej, członek kadry programowej PTTK, instruktor survivalu.

Monika Ziegler

Position :

Przewodnicząca Rady Fundacji. Instruktorka pierwszej pomocy EFR, specjalistka systemów ochrony zdrowia, współtworzyła pierwszy projekt Safe Water Safe Land, motocyklistka, wakeboarderka.

Ariel

Ariel Szczotok

Position :

Ratownik medyczny, pielęgniarz, instruktor pierwszej pomocy, trener kadr medycznych, Prezes Międzynarodowego Stowarzyszenia Służb Ratowniczych, pasjonat medycyny i wszelkiego szaleństwa.

kasia k male

Katarzyna Kocznur

Position :

lekarz, w trakcie specjalizacji z urologii. Podróżniczka, wspinacz skałkowy, członek speleoklubu warmińsko-mazurskiego. Mieszkała w Peru i Hiszpanii, gdzie odbywała praktyki w lokalnych szpitalach. Biegle posługuje się językiem angielskim, hiszpańskim oraz katalońskim.

Jan Łabza

Position :

Właściciel firmy zaangażowanej w program Publicznego dostępu do defibrylacji - PAD oraz sklepu turystycznego, amator podróży, w Fundacji odpowiedzialny za zaopatrzenie medyczne.

Kasia Wojtiuk

Katarzyna Wojtiuk

Position :

Z wykształcenia plastyk, z zawodu grafik, ratownik KPP, wolny czas spędza w polskich górach lub na rajdach samochodowych, interesuje się wspinaczką, skituringiem i fotografią.

Dominika

Dominika Kowalczuk

Position :

Żeglarka i motocyklistka, uzależniona od podróżowania, szczególnie po Azji. Zawodowo walczy z marketingowymi wyzwaniami korporacji i w tym zakresie wspiera też Fundację.

kuba-safe

Jakub Mitka

Position :

W fundacji odpowiedzialny za sprawy IT, stronę www i projektowanie graficzne. Zawodowo właściciel firmy zajmującej się wdrażaniem programu Publicznego dostępu do defibrylacji, amator podróży, żeglarz, współtwórca i właściciel sklepu podróżniczego.

andrzej male

Andrzej Matczyński „Junior”

Position :

Instruktor pierwszej pomocy EFR, spec od organizacji eventów, zawodowo zajmuje się projektami doskonalenia procesów w firmie lotniczej. Biega na orientację z psami.

kasia l male

Katarzyna Dłużniewska-Łoś

Position :

Z wykształcenia filolożka, przez 10 lat związana zawodowo z warszawską Iberystyką, stworzyła i prowadzi szkołę języków obcych dla dzieci. W Fundacji konsultuje projekty wielojęzyczne.

IMG_5832(1)

Barbara Piżl

Position :

Psycholog, pracuje w podejściu poznawczo behawioralnym dla NHS w UK, członek British Psychological Society, specjalizuje się w psychologii miedzykulturowej i terapii. W Fundacji doradza w sprawach różnic kulturowych.

marcin l male

Marcin Łoś

Position :

Radca Prawny, w Warszawie prowadzi kancelarię specjalizującą się w prawie korporacyjnym i bankowym. Wspiera Fundację w kwestiach prawnych.

kasia s male

Katarzyna Smółka

Position :

Instruktorka pierwszej pomocy EFR i instruktorka jogi. Z wykształcenia informatyk, z ducha humanistka; promuje aktywność fizyczną i postawy prozdrowotne.

Kasia_new

Katarzyna Szpicmacher

Position :

Instruktorka pierwszej pomocy EFR, zawodowo zajmuje się architekturą, urbanistyką i designem, prywatnie: miłośniczka wspinaczki skałkowej i zimowej turystyki górskiej.

Jurek_new

Jerzy Głodek

Position :

Zawodnik Automobilklubu Polska w wyścigach motocyklowych Supermoto, mechanik, miłośnik sportow ekstremalnych, zimowej turystyki górskiej i Brazylijskiego Jiu Jitsu.

IMG_0554_s

Viktor Kulchytskyi

Position :

Ratownik specjalistyczny, instruktor pierwszej pomocy EFR, AHA. Miłośnik wspinaczki skałkowej i jaskiniowej, członek speleoklubu. Z zawodu inżynier-projektant (MEP). Uwielbia wielkie wyzwania i podróży.

viktor.kulchytskyi (a) fundacjasafe.org