Po nas nie spływa – lato 2018

Po pierwsze „Nam nie wisi”, po drugie „Nas obchodzi”, po trzecie – „Po nas nie spływa”. Nie umniejszając nic kaczkom oraz różnorodnemu ptactwu wodnemu – po nas potrzeby z zakresu pierwszej pomocy, edukacji i bezpieczeństwa zdecydowanie nie spływają!

Za niecały miesiąc jesteśmy – wolontariusze Safe Water Safe Land na południu Polski – Rożnów, Gródek nad Dunajcem, Wietrznice i Szczawnica by dzielić się naszą wiedzą i pasją. Tym razem szkolenia ukierunkowane są na pierwszą pomoc dla kajakarzy, szczególnie górskich, ale również wszystkich wypoczywających nad wodą. To od nas wszystkich zależy czy będzie to wypoczynek bezpieczny. Nasza reakcja na tonięcie, zasłabnięcie, zatrzymanie krążenia jest najważniejsza, bo to my jesteśmy najbliżej.

Zawsze to powtarzamy – każdy może zadziałać, a działanie jest lepsze od nicnierobienia! Jeśli chcecie wziąć udział w szkoleniach, wspomóc nas, wspólnie podziałać, lub po prostu dołożyć się do dalszych projektów – śledźcie wydarzenia i nasz fanpage na FB. Niech po Was też NIE SPŁYWA:)

plakat na www

Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *